UA RU
Особистий кабінет Перейти до кошику 0
Перейти у Telegram-чат Перейти у Viber-чат

Що таке паспарту?

Паспарту - це картонна рама для малюнка, гравюри, фотографії чи вишивки. У багетній майстерні Світ Рам представлений широкий вибір паспарту із багатою палітрою кольорів та відтінків.

Основні функції паспарту

Вибір розміру

При підборі оптимального рішення зверніть увагу на діагональ, висоту і ширину виробу. Занадто маленькі поля не будуть виконувати свою основну функцію. Їх ширина практично завжди вибирається трохи більше ширини рами. Іноді широкі поля вважаються недоречними, оскільки надмірно великий виріб відволікає увагу від самої картини. Ширина поля знаходиться в межах від 1/4 до 1/3 вузької сторони малюнка. Якщо зображення саме по собі не збалансовано, то допускається робити бічні поля дуже широкими. 


     Вибір кольору

Однотонна продукція виготовляється в широкій колірній гамі – від снігового білого до глибокого чорного. Паспарту виступає в якості інструмента для досягнення колірного балансу між картиною і рамою. При підборі дуже важливо стежити за колірним поєднанням:

 1. Для чорно-білих робіт використовуйте схожі варіанти виробів і рами: чорне-чорне, біле-біле, чорно-біле і навпаки.
 2. Білий колір і його відтінки широко використовуються при оформленні монохромної графіки і чорно-білих фотографій.
 3. Оформляючи кольорові роботи, стежте за найтоншими нюансами кольору і світла на зображенні і тим, в якому стилі витриманий інтер’єр приміщення.
 4. Темні вироби здатні посилювати інтенсивність фарб на малюнку в залежності від їх відтінку, виділяючи холодні або теплі тони в загальній гаммі.
 5. Старовинні офорти і гравюри часто вимагають для свого оформлення варіанти спокійних пастельних відтінків, не відволікають увагу від самої роботи.
 6. Використовуючи кольорове оздоблення, доцільно орієнтуватися на приглушені, спокійні тони. Насичені кольори використовуються при оформленні постерів, сучасної графіки, а помітні плакатні – доречні при вирішенні спеціальних завдань (оформлювальних).
 7. Часто колір виробу вибирається в тон одного з елемента картини. У більшості випадків він відрізняється від відтінку рами, хоча іноді зустрічаються і вдале поєднання обох елементів близьких за кольором.
 8. Колір збитих вершків (кремовий) – це нейтральний білий з легким жовтуватим відтінком, давно став невід’ємним елементом «нової» кольорової гами. Вона гармонійно поєднується з кольором каменю, замші, сланцевим сірим.
 9. Білий візуально збільшує творіння, а чорний – зменшує. На білому тлі картинка ніби виходить на передній план, а чорне обрамлення є свого роду вікном, крізь яке глядачі дивляться картину. Правда, білий колір нерідко зайво відволікає від роботи, а чорний здатний негативно впливати на правильне сприйняття тональностей.
 10. Відтінок слонової кістки – це м’який білий, більш приємний для очей. У мистецтві інтер’єру поєднання слонової кістки і чорного допомагає домогтися найбільш драматичних звучань. Такий відтінок може відбивати світло, створюючи відчуття тепла – добре поєднується з приглушеними темними фарбами.
 11. Якщо мова заходить про чорно-білих фотографіях, то має сенс підібрати обрамлення сірого відтінку – від білого до чорного.

Наші переваги

Широкий асортимент пластикового та дерев'яного багету, паспарту та сліпів

Швидке та якісне обслуговування

Втілення в реальність будь-яких побажань клієнта

Цікаві акції та індивідуальні пропозиції

Візуалізацію готового виробу

Оформлення дзеркал та об'ємних робіт

Відгуки про нас

Анна

Дякую без меж

Ольга

Очень довольна работой магазина:быстро, качественно и красиво! Спасибо!!

Дмитрий

Спасибо

Оксана

Дякую Світ Рам❤

Оксана

Рамки надійшли. Дуже задоволена. Дякую )) сподіваюсь на подальшу співпрацю ))

Анна

Рамки потрясающие! Спасибо большое
Переглянути всі відгуки

Зворотній зв'язок

Зв'язатись з нами:

+380 (99) 160-333-7

+380 (97) 160-333-7

svit-ram@ukr.net

Режим роботи:

Пн-Пт: 08:30 - 17:30

Сб-Нд: вихідний

Наш адрес:

Вул. Дмитра Вітовського 7,
м. Калуш, Івано-Франківська область